O BLOGU

Tego bloga założyłem w hiszpańskim Blanes. Patrzyłem na skały, od których oficjalnie rozpoczyna się Costa Brava. O ich zewnętrzną część rozbijały się fale, a po wewnętrznej chodziły kraby, które zbierały dzieciaki. Skały te tworzą również naturalną zatokę z wodą błękitną jak na zdjęciach w przewodniku turystycznym, ciepłą jak w wannie i sprzyjającą powstaniu plaży. I jeśli myślicie, że po tej plaży chodzą opalone, szczupłe hiszpanki topless, to cóż, macie rację.

Chcę, żeby 5levels.pl był dokładnie tak pozytywny jak to miejsce.

5levels.pl to z założenia blog lifestylowy, co określa jego tematykę w takim samym stopniu co słowo powstałe z uderzenia głową o klawiaturę, ale jego hasło mówi trochę więcej: After work fashion and lifestyle, co sugeruje, że nie będzie tutaj nic o karierze, pracy i znoju dnia codziennego, a za to będzie wszystko co przyjemne – w końcu pracuje się po to, żeby żyć, a nie na odwrót – prawda?

Z założenia znajdziesz tutaj przede wszystkim zdjęcia i bardzo krótkie teksty. „Wpisy” ukazują się w pięciu kategoriach:

  • Style – sól tej strony. W tym miejscu chętnie dzielę się swoim stylem – oczywiście „after work”, więc nie znajdziesz tu 412 sposobów na założenie garnituru. Za to znajdziesz tu outfity modne i męskie na ulicę, na imprezę i na randkę. Zależy mi na tym, żeby pokazać co i jak nosić nie robiąc z siebie pajaca i nie zgrywając modowej wyroczni.
  • Life – obejmuje tematykę sportu, zdrowia, mojego codziennego życia, a także wszystkiego co przekracza granice innych kategorii.
  • Food&Drinks – zdrowe przekąski pełne białka i witamin. Plus drinki równie pyszne co ładne. Plus czekolada. I pizza. Dużo pizzy.
  • Travel – relacje z moich podróży i wyjazdów
  • Culture – recenzje książek i filmów. Ciekawsze niż sądzisz.

Miłego scrollowania.